מיכל מוזס
עורך דין גירושין, מגשרת ונוטריון
03-6446100
054-8096808
 
שם
טלפון
מייל
 
 
ערוץ סירטונים חדש למשרדנו 
13/5/2014 משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com-ליחצו על מנת לעבור לערוץ הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

חפשו אותנו בפייסבוק 
משרדנו פעיל ברשתות החברתיות השונות ומתעדכן באופן יומי על מנת להתעדכן סמנו לייק בדף הפייסבוק שלנו

חדשות המשפט  
ביהמ"ש קובע באומץ, כי כאשר השתכרותם של ההורים פחות או יותר זהה ונקבעה משמורת משותפת- כל אחד מההורים מחוייב לשאת בכל צרכי הקטינים, לרבות מזונם, ביגודם, מדורם, הוצאות החזקת מדורם, וכיוצ"ב, בעת שהותם של הקטינים עימו, עד מלאת להם 18 שנים

ערוץ יו טיוב 
משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

מירוץ למזונות- כתבה 
המירוץ למזונות מעלה הילוך

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
בימים אלו ממש פתחנו את המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, המטפל בסכסוכים משפחתיים בדרך של גישור משפחתי

סיפורים מהחיים 
סיפורים מהחיים

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
מוזמנים לבקר באתר החדש של המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה

חדשות בית הדין הרבני 
בס"ד בית הדין הרבני קבע בהחלטה תקדימית כי צד אשר פתח תיק ליישוב סכסוך ולא יופיע ליחידת הסיוע, לא יזכה להנות מתקופת עיכוב ההליכים. הוי אומר שהצד השני יוכל להגיש תביעות בתום התקופה.

האשה חזרה הביתה.... 
הבעל התקין מצלמה עורר פרובקציה הגיש תלונה במשטרה והרחיק את האשה מהבית. האשה הגיע אלינו והיום (18.5.17) החליט בית הדין הרבני להחזיר אותה הביתה לאלתר !

 
מאמרים
25% הפחתת מזונות- חלוקת זמני שהות שווה ופערי שכר ניכרים- האומנם?!
פסיקה תקדימית שבה נקבע הפחתת שיעור מזונות לאב בעל משמורת משותפת, אשר קיים פעם השתכרות גבוה בין האב לאם.
האם לאישה שתרמה ביציות לבת זוגה יש מעמד משפטי ?
בת זוג לשעבר תתראה עם ילדיה על אף שאינה האם הביולוגית.
לרשימה המלאה
אלימות כלכלית
ביום 12.10.09 הוגשה והונחה על שולחן הכנסת הצעת חוק "אלימות כלכלית "על ידי חברת הכנסת אורית זוארץ מדובר בהצעת חוק אשר נועדה להגן על נשים בישראל הסובלות מ"אלימות כלכלית". שהינה תופעה נפוצה אשר הולכת וגדלה בשנים האחרונות לנוכח הגידול ביציאה של נשים לשוק העבודה, שכן מדובר על אלימות אשר מאפיינת את המעמד הבינוני והגבוה.
"אלימות כלכלית" נכפית על האישה, תחילה בצורה של חסכנות או קמצנות מופרזת מצד בן זוגה ללא ידיעתה וללא הסכמתה ובשלבים מאוחרים יותר כשהיא מודעת למצבה, האלימות מופעלת עליה בעל כורחה והיא נכנעת בשל היותה תחת איום, כוח, פחד והונאה; אלימות כלכלית היא חדירה גם לרשות הפיזית של בת הזוג באמצעים כלכליים, ללא כל קבלת רשות ממנה; בעקבות האלימות הכלכלית, נוצרת שלילה מוחלטת של כל יכולת כלכלית מבן/בת הזוג - הקורבן, הגבלת חופש הפעולה, חופש התנועה ומניעת הזכות הבסיסית לחיים בכבוד.
לפי המצב הקיים היום בישראל אלימות כלכלית איננה מוכרת כעבירה פלילית ואיננה מטופלת על ידי רשויות אכיפת החוק ורשויות הרווחה כך נוצר מצב בו אשה הסובלת מאלימות כלכלית, שאיננה מלווה באלימות מסוגים אחרים, איננה יכולה לקבל עזרה מהרשויות; גם במקרים של גירושין אישה אשר נפלה קורבן לאלימות כלכלית תמשיך לסבול מהאלימות גם לאחר פירוק נישואיה.
בני הזוג אשר מבצעים השתלטות על הנכסים המשותפים עושים זאת פעמים רבות בצורות מתוחכמות אשר מקשות על הקורבנות להתחקות אחר הנכסים והכספים המשותפים שהועלמו; לרוב, מדובר אף על ביצוע עבירות נוספות; אי לכך אלימות כלכלית חמורה פוגעת לא רק בנשים אלא גם בחברה כולה שכן מדובר על עבירות שמתרחשות יום יום מבלי שהרשויות יכולות לפעול כנגדן; טיפול בתופעה זו באמצעות חקיקה ימנע את התרחבותה והתפשטותה ויקדם את השוויון בין המינים.
הסכם ממון
אלימות כלכלית
ניכור הורי
נסטינג לא לעשירים בלבד
מן התקשורת
תביעת אבהות
ראיון וטיפים למתגרשים
המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים
פורום גירושין - תפוז
חוק להסדר התדיינויות
נסטינג
גירושין של רופאים
גירושין של אנשי הייטק
החוק ליישוב סכסוכים במשפחה
סיפורים מהחיים
גירושין
מזונות ילדים
מזונות אישה
משמורת ילדים
רכוש
פסקי דין
הסכמים
גישור גירושין
ידועים בציבור
נישואין אזרחיים
ירושה
צוואה
דיני מקרקעין
קישורים
 
 
ויביט- בניית אתרים כל הזכויות שמורות למיכל מוזס- משרד עורכי דין המידע המופיע באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי אישי ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. מחברי המאמרים אינם נושאים באחריות כשלהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
| עורך דין הוצאה לפועל | עורך דין נזיקין | חוקר פרטי | עורך דין פלילי| עורך דין מקרקעין