מיכל מוזס
עורך דין גירושין, מגשרת ונוטריון
03-6446100
054-8096808
 
שם
טלפון
מייל
 
 
ערוץ סירטונים חדש למשרדנו 
13/5/2014 משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com-ליחצו על מנת לעבור לערוץ הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

חפשו אותנו בפייסבוק 
משרדנו פעיל ברשתות החברתיות השונות ומתעדכן באופן יומי על מנת להתעדכן סמנו לייק בדף הפייסבוק שלנו

חדשות המשפט  
ביהמ"ש קובע באומץ, כי כאשר השתכרותם של ההורים פחות או יותר זהה ונקבעה משמורת משותפת- כל אחד מההורים מחוייב לשאת בכל צרכי הקטינים, לרבות מזונם, ביגודם, מדורם, הוצאות החזקת מדורם, וכיוצ"ב, בעת שהותם של הקטינים עימו, עד מלאת להם 18 שנים

ערוץ יו טיוב 
משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

מירוץ למזונות- כתבה 
המירוץ למזונות מעלה הילוך

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
בימים אלו ממש פתחנו את המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, המטפל בסכסוכים משפחתיים בדרך של גישור משפחתי

סיפורים מהחיים 
סיפורים מהחיים

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
מוזמנים לבקר באתר החדש של המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה

חדשות בית הדין הרבני 
בס"ד בית הדין הרבני קבע בהחלטה תקדימית כי צד אשר פתח תיק ליישוב סכסוך ולא יופיע ליחידת הסיוע, לא יזכה להנות מתקופת עיכוב ההליכים. הוי אומר שהצד השני יוכל להגיש תביעות בתום התקופה.

האשה חזרה הביתה.... 
הבעל התקין מצלמה עורר פרובקציה הגיש תלונה במשטרה והרחיק את האשה מהבית. האשה הגיע אלינו והיום (18.5.17) החליט בית הדין הרבני להחזיר אותה הביתה לאלתר !

 
מאמרים
25% הפחתת מזונות- חלוקת זמני שהות שווה ופערי שכר ניכרים- האומנם?!
פסיקה תקדימית שבה נקבע הפחתת שיעור מזונות לאב בעל משמורת משותפת, אשר קיים פעם השתכרות גבוה בין האב לאם.
האם לאישה שתרמה ביציות לבת זוגה יש מעמד משפטי ?
בת זוג לשעבר תתראה עם ילדיה על אף שאינה האם הביולוגית.
לרשימה המלאה
דיני מקרקעין

 להצטרף לעמוד הגוגל+


דיני מקרקעין זהו תחום גדול הדן בהיבט המשפטי בכל הנוגע לדירות (חוזי מכר וחוזי שכירות), מבנים, מגרשים, חנויות, שכירות, טאבו,  בתים משותפים ועוד. זהו תחום רחב עם רלוונטיות לחייו של כמעט כל אזרח בוגר. עסקאות מקרקעין על פי רוב דורשות את מעורבותו המקצועית של עורך דין מקרקעין, הבקיא מלפני ולפנים בנושא דיני מקרקעין. 
  • שירותי עורך דין בתחום חוק המקרקעין עורך דין מקרקעין מקצועי הבקיא בתחום ילווה אתכם בבואכם לערוך עסקת מקרקעין מכל סוג, החל משלב היעוץ שקודם לעסקה הכולל בדיקת כל המסמכים הרלונטיים לעסקה, בדגש על בדיקת כדאיותה, דרך ניהול מו"מ והכנת כל ההמסמכים הנדרשים לרבות הסכמים וכלה בהוצאתה אל הפועל. ליווי מקצועי ומהימן של משרד עורכי דין בתחום המקרקעין יסייע להימנע מטעויות שעלולות לעלות לא מעט כסף. הניסיון מלמד שככל שהעסקה גדולה יותר כך רכיב הסיכון משמעותי יותר ולעיתים אפילו טעות קטנה שמקורה בחוסר תשומת לב עלולה לגרום להפסדים כספיים בלתי מבוטלים. תפקידם של עורכי דין המלווים עסקאות מקרקעין הוא למזער את רכיב הסיכון בעסקה עד כמה שניתן ולסייע ללקוח להפיק ממנה את המקסימום. 

  • מיסוי מקרקעין על פי חוק המקרקעין, המדינה הנה שותפה כלכלית בכל עסקת מקרקעין (למעט מקרים בהם ניתן פטור)ועל כל המעורבים בעסקה מוטל מס. שלושת סוגי המיסוי העיקריים הם מס שבח, מס מכירה (בעסקאות מסויימות) ומס רכישה. גם בהיבט זה קיימת חשיבות רבה לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי, שכן רכיב המס הנו רכיב משמעותי בכל עסקה ולו השפעה רבה על כדאיותה הכלכלית. בנוסף, קיימים מקרים רבים בהם ניתן לבקש הקלות ואף פטורים מתשלום מס, ובכל עסקת מקרקעין צריך לבדוק מבעוד מועד ובטרם חותמים על כל חוזה ו/או הסכם מהם ההשלכות המיסיות ומהו תכנון המס הנכון שצריך לבצע. 

  • זכויות בניה ע"פ חוקי מקרקעין זכויות בניה הן למעשה הזכויות שעל פיהן ניתן לבנות על קרקע מוגדרת, ללא כל קשר לבעלי הזכויות בה. לכל קרקע במדינת ישראל אפשרויות בניה מוגדרות וחריגה מהן עלולה ליצור בעיות רבות. חריגות בניה הנן כל חריגה מהתכנון המקורי שאושר על הקרקע, בין אם מדובר בבניה לגובה, שינוי והרחבה של מיקומי החניות, של קווי הבניין המוגדרים בלשכת רישום מקרקעין (טאבו)  וברשויות השונות כגון רשות מקומית (עיריה) מינהל מקרקעי יישראל וכיו"ב או בניית פתחים, מדרגות, מעליות וכיו"ב.  כל אלו מותרים רק לאחר קבלת אישור מהרשויות המוסמכות חשוב לציין כי עבירות של חריגות בניה  ו/או בניה לא חוקית יכולות להוביל  לרישום פלילי.

  • שימו לב! בעת רכישת נכס מקרקעין חשוב מאוד לבדוק ולוודא כי לא בוצעה בו בנייה בניגוד לחוק, שכן מצב זה עלול לסבך אתכם כבעליו  החדשים.  בסיוע של עורך דין מקרקעין ניתן לבדוק את הנושא ביסודיות ולבחון אפשרות לאשר חריגות בנייה אם ישנן.

 

 להצטרף לעמוד הגוגל+

הסכם ממון
אלימות כלכלית
ניכור הורי
נסטינג לא לעשירים בלבד
מן התקשורת
תביעת אבהות
ראיון וטיפים למתגרשים
המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים
פורום גירושין - תפוז
חוק להסדר התדיינויות
נסטינג
גירושין של רופאים
גירושין של אנשי הייטק
החוק ליישוב סכסוכים במשפחה
סיפורים מהחיים
גירושין
מזונות ילדים
מזונות אישה
משמורת ילדים
רכוש
פסקי דין
הסכמים
גישור גירושין
ידועים בציבור
נישואין אזרחיים
ירושה
צוואה
דיני מקרקעין
קישורים
 
 
ויביט- בניית אתרים כל הזכויות שמורות למיכל מוזס- משרד עורכי דין המידע המופיע באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי אישי ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. מחברי המאמרים אינם נושאים באחריות כשלהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
| עורך דין הוצאה לפועל | עורך דין נזיקין | חוקר פרטי | עורך דין פלילי| עורך דין מקרקעין