מיכל מוזס
עורך דין גירושין, מגשרת ונוטריון
03-6446100
054-8096808
 
שם
טלפון
מייל
 
 
ערוץ סירטונים חדש למשרדנו 
13/5/2014 משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com-ליחצו על מנת לעבור לערוץ הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

חפשו אותנו בפייסבוק 
משרדנו פעיל ברשתות החברתיות השונות ומתעדכן באופן יומי על מנת להתעדכן סמנו לייק בדף הפייסבוק שלנו

חדשות המשפט  
ביהמ"ש קובע באומץ, כי כאשר השתכרותם של ההורים פחות או יותר זהה ונקבעה משמורת משותפת- כל אחד מההורים מחוייב לשאת בכל צרכי הקטינים, לרבות מזונם, ביגודם, מדורם, הוצאות החזקת מדורם, וכיוצ"ב, בעת שהותם של הקטינים עימו, עד מלאת להם 18 שנים

ערוץ יו טיוב 
משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

מירוץ למזונות- כתבה 
המירוץ למזונות מעלה הילוך

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
בימים אלו ממש פתחנו את המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, המטפל בסכסוכים משפחתיים בדרך של גישור משפחתי

סיפורים מהחיים 
סיפורים מהחיים

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
מוזמנים לבקר באתר החדש של המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה

חדשות בית הדין הרבני 
בס"ד בית הדין הרבני קבע בהחלטה תקדימית כי צד אשר פתח תיק ליישוב סכסוך ולא יופיע ליחידת הסיוע, לא יזכה להנות מתקופת עיכוב ההליכים. הוי אומר שהצד השני יוכל להגיש תביעות בתום התקופה.

האשה חזרה הביתה.... 
הבעל התקין מצלמה עורר פרובקציה הגיש תלונה במשטרה והרחיק את האשה מהבית. האשה הגיע אלינו והיום (18.5.17) החליט בית הדין הרבני להחזיר אותה הביתה לאלתר !

 
מאמרים
25% הפחתת מזונות- חלוקת זמני שהות שווה ופערי שכר ניכרים- האומנם?!
פסיקה תקדימית שבה נקבע הפחתת שיעור מזונות לאב בעל משמורת משותפת, אשר קיים פעם השתכרות גבוה בין האב לאם.
האם לאישה שתרמה ביציות לבת זוגה יש מעמד משפטי ?
בת זוג לשעבר תתראה עם ילדיה על אף שאינה האם הביולוגית.
לרשימה המלאה
הסכם שלום בית ולחילופין גירושין

הסכם שלום בית ולחילופין גירושין הינו הסכם שנערך כאשר הנישואין עלו על שרטון ואין שלום הבית שורה בין בני הזוג, ואולם בני הזוג עדיין אינם בטוחים באופן וודאי כי יש לסיים את הנישואין. במצב דברים כזה קובעים במסגרת ההסכם תקופת ניסיון שבמסגרתה ייערך ניסיון לשלום בית, כאשר התקופה ניתנת להארכה מעת לעת. במקביל, ההסכם מסדיר גם את אופן הגירושין למקרה ששלום הבית יכשל. בכלל זה ישנה התייחסות לאופן חלוקת הרכוש, מזונות הילדים משמורת והסדרי ראייה וכו`.

מטרתו של הסכם זה הנה, למנוע מהצדדים להתנהל בדרך של מרוץ הסמכויות ולאפשר להם לערוך ניסיון אמיתי וכנה  להצליח בניסיונם להשכנת שלום בית. בהסכם זה מביעים הצדדים את נכונותם ואת תקוותם לחיי שלום בית, אולם יחד עם זאת מסדיר ההסכם את כל הסוגיות של החיים המשותפים: רכוש, מזונות, משמורת ילדים וכו’. הסכם זה מאפשר לצדדים לנסות ולחזור לחיי שלום בית, אולם אם ניסיון שלום הבית ייכשל, ייהפך ההסכם מהסכם שלום בית להסכם גירושין. הסכם כזה , כמו גם הסכם גירושין, ניתן לכרות בכל שלב שהוא של ההליך המשפטי או לפניו.

להסכם כזה יתרונות גדולים  ויכול לפתור פעמים רבות בעיה לשני בני הזוג. ראשית  ירידת המתח עקב הפסקת  ההליכים המשפטיים מאפשרת לבני הזוג לשקול בצורה יותר מיושבת את רצונותיו ביחס להמשך הנישואין.  שנית, היו מיקרים בהם בני זוג ניהלו מלחמת חורמה ובן זוג אחד התעקש על המשך הנישואין . במיקרה כזה הסכם שלום בית ולחילופין גירושין יכול להוות פתרון מאחר  ולעיתים קרובות מצויין בהסכם  כי הארכה תשולב בהתחייבות של הצדדים ללכת לטיפול מוגבל בזמן . טיפול כזה יכול ויעלה יפה ואז שני הצדדים חוזרים לשלום בית ואם לא יעלה יפה לעיתים יש בזה לשכנע ריגשית את הצד  המסרב להתגרש כי אין כל סיכוי.  בכל מיקרה ההסכמה להתגרש כבר מעוגנת בהסכם ובעת הצורך הצדדים לא יצטרכו לצאת למאבק משפטי ולהוציא כספים רבים על עורכי דין. .

על הצדדים לאשר את ההסכם בפני בית המשפט או בית הדין הרבני, שאם לא כן התוקף של ההסכם יהיה מוטל בספק.

הסכם ממון
ניכור הורי
נסטינג לא לעשירים בלבד
מן התקשורת
תביעת אבהות
ראיון וטיפים למתגרשים
חוק להסדר התדיינויות
סיפורים מהחיים
אלימות כלכלית
החוק ליישוב סכסוכים במשפחה
גירושין של אנשי הייטק
גירושין של רופאים
נסטינג
המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים
גירושין
מזונות ילדים
מזונות אישה
משמורת ילדים
רכוש
פסקי דין
הסכמים
גישור גירושין
ידועים בציבור
נישואין אזרחיים
ירושה
צוואה
דיני מקרקעין
קישורים
 
 
ויביט- בניית אתרים כל הזכויות שמורות למיכל מוזס- משרד עורכי דין המידע המופיע באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי אישי ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. מחברי המאמרים אינם נושאים באחריות כשלהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
| עורך דין הוצאה לפועל | עורך דין נזיקין | חוקר פרטי | עורך דין פלילי| עורך דין מקרקעין