מיכל מוזס
עורך דין גירושין, מגשרת ונוטריון
03-6446100
054-8096808
 
שם
טלפון
מייל
 
 
ערוץ סירטונים חדש למשרדנו 
13/5/2014 משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com-ליחצו על מנת לעבור לערוץ הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

חפשו אותנו בפייסבוק 
משרדנו פעיל ברשתות החברתיות השונות ומתעדכן באופן יומי על מנת להתעדכן סמנו לייק בדף הפייסבוק שלנו

חדשות המשפט  
ביהמ"ש קובע באומץ, כי כאשר השתכרותם של ההורים פחות או יותר זהה ונקבעה משמורת משותפת- כל אחד מההורים מחוייב לשאת בכל צרכי הקטינים, לרבות מזונם, ביגודם, מדורם, הוצאות החזקת מדורם, וכיוצ"ב, בעת שהותם של הקטינים עימו, עד מלאת להם 18 שנים

ערוץ יו טיוב 
משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

מירוץ למזונות- כתבה 
המירוץ למזונות מעלה הילוך

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
בימים אלו ממש פתחנו את המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, המטפל בסכסוכים משפחתיים בדרך של גישור משפחתי

סיפורים מהחיים 
סיפורים מהחיים

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
מוזמנים לבקר באתר החדש של המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה

חדשות בית הדין הרבני 
בס"ד בית הדין הרבני קבע בהחלטה תקדימית כי צד אשר פתח תיק ליישוב סכסוך ולא יופיע ליחידת הסיוע, לא יזכה להנות מתקופת עיכוב ההליכים. הוי אומר שהצד השני יוכל להגיש תביעות בתום התקופה.

האשה חזרה הביתה.... 
הבעל התקין מצלמה עורר פרובקציה הגיש תלונה במשטרה והרחיק את האשה מהבית. האשה הגיע אלינו והיום (18.5.17) החליט בית הדין הרבני להחזיר אותה הביתה לאלתר !

 
25% הפחתת מזונות- חלוקת זמני שהות שווה ופערי שכר ניכרים- האומנם?!
פסיקה תקדימית שבה נקבע הפחתת שיעור מזונות לאב בעל משמורת משותפת, אשר קיים פעם השתכרות גבוה בין האב לאם.
האם לאישה שתרמה ביציות לבת זוגה יש מעמד משפטי ?
בת זוג לשעבר תתראה עם ילדיה על אף שאינה האם הביולוגית.
לרשימה המלאה
> כך תדאגו שצוואתכם לא תיפסל
ישנם מקרים בהם צוואות לא עוברות את אישור בית המשפט, או לחילופין נשללות על ידי אחד מהצדדים המעורבים בעיזבון. כתיבת צוואות היא אמנם מצב לא נוח, אך יש לוודא לאורך כל הדרך כי היא נעשית תחת הפיקוח נכון. שילוב של עורך דין לפני החלטה על צוואות ובמהלך ניסוחן יכול לחסוך לכל הצדדים זמן יקר, ובנוסף להבטיח דין ודברים ראוי ותקין. צוואות הן תחום מאוד חשוב בעולם המשפט, ויש להבין זאת לפני שניגשים לבחון אותן לעומק. עוד צריך לדעת כי החוק מצביע בדיוק על הנתונים אשר חייבים להופיע בתוך צוואות, לטוב ולרע. לא ניתן לקיים צוואות במלואן ללא המידע הזה, ולכן חשוב להיערך מראש, ולוודא כי יש בידינו את כל האינפורמציה. אך מה הן ההשפעות אשר יכולות להשפיע על מימוש צוואות, ואילו צוואות יכולות להתבטל בבית המשפט?

חושדים בהשפעה לא הוגנת?
הסוג הראשון של צוואות אשר יכול להיות בעייתי הוא אלו אשר נעשו תחת "השפעה בלתי הוגנת". בצוואות מהסוג הזה נכללים מקרים בהם הצוואה אינה מייצגת את רצונו של המצווה, כאשר הצורך להוכיח מונח על כתפי המתנגד. במידה והמצווה היה תחת השפעה או כפייה בזמן עריכת הצוואה, החלק שנפסל מחולק בין היורשים על פי דין בית משפט. בנוסף, אם קיים פגם בצוואה וישנו חשש כי היא אכן נכתבה בצורה לא הוגנת – בית המשפט רשאי להעביר את נטל ההוכחה לצד הנהנה. בכל מקרה, המועד אותו בודקים בדבר השפעה בלתי הוגנת הוא אחד מהשניים: לפני או במהלך עריכת הצוואה. אם אתם חוששים כי נתקלתם במקרה כזה, מומלץ לפנות אל עורך דין על מנת לבדוק את הדברים לעומקם ולא לחכות למצב בו בית המשפט מחייב אתכם להתמודד עם המצב.

התערבות לא חוקית
סוג אחר של צוואות, אשר יכולות להיפסל מתקיים כאשר ישנו גורם שהתערב בצורה לא חוקית בעריכת הצוואה. זו הסיבה כי עורכי דין ממליצים לא להפוך את אחד מהנהנים מהצוואה לעדים, על מנת להימנע מראש ממצבים לא נעימים. עם זאת, לא כל פעולה אשר מתבצעת על ידי העדים יכולה להיחשב כהתערבות פסולה, ולכן כדאי לבדוק כל מקרה לגופו.

ליווי, יעוץ וניהול המשפט
אם אינם אנשי מקצוע וברצונכם לקיים צוואות או לערוך צוואות ליקירכם, פנו אל המשרד של עו"ד מיכל מוזס. ניסיון של שנים בכל הקשור אל עיזבונות וירושות שם את עו"ד מוזס בשורה אחת עם אנשי החוק הבכירים בארץ, גם בתחום הייעוץ וגם בתחום הליווי והניהול המשפטי של התהליך.
#עורך דין גירושין #עו"ד גירושין #עו"ד מיכל מוזס


« חזרה למאמרים
הסכם ממון
ניכור הורי
נסטינג לא לעשירים בלבד
מן התקשורת
תביעת אבהות
ראיון וטיפים למתגרשים
חוק להסדר התדיינויות
סיפורים מהחיים
אלימות כלכלית
החוק ליישוב סכסוכים במשפחה
גירושין של אנשי הייטק
גירושין של רופאים
נסטינג
המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים
גירושין
מזונות ילדים
מזונות אישה
משמורת ילדים
רכוש
פסקי דין
הסכמים
גישור גירושין
ידועים בציבור
נישואין אזרחיים
ירושה
צוואה
דיני מקרקעין
קישורים
 
 
ויביט- בניית אתרים כל הזכויות שמורות למיכל מוזס- משרד עורכי דין המידע המופיע באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי אישי ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. מחברי המאמרים אינם נושאים באחריות כשלהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
| עורך דין הוצאה לפועל | עורך דין נזיקין | חוקר פרטי | עורך דין פלילי| עורך דין מקרקעין